Jak nosić czerwone ubrania?

stycznia 31, 2018

kolaż


Jak nosić czerwone ubrania?


Wraz z określonymi świętami w roku mamy ochotę nosić konkretne kolory. Już w grudniu wiele z nas sięga po ubrania czy dodatki w kolorze czerwonym. Także podczas studniówek widzi się wiele dziewczyn w sukienkach w kolorze miłości. Dziś pokaż Wam kilka stylizacji z wykorzystaniem koloru czerwonego, które śmiało możecie wykorzystać 14 lutego jak i w inne okazje. Zaprezentuję Wam, jak nosić czerwone ubrania.

czerwona stylizacja

 Beżowa spódnica


Pierwsza propozycja to odważne połączenie kolorów. Ognista czerwień i spokojny beż. W przyrodzie podczas jesieni te kolory liści pięknie razem wyglądają. W stylizacji też ten duet da radę. Beżowa spódnica genialnie wygląda z czerwoną bluzką.


bluzka gamiss |spódnica gamiss | botki gamiss


czerwone szpilki

Czerwony total look

Następna propozycja czerwonej stylizacji. Czerwona sukienka będzie ładnie współgrać z czerwonymi szpilkami. Możemy dobrać też czerwoną torebkę lub przełamać kolory i postawić na klasyczną czerń. Ale czerwony total look też jest fajna opcją.


sukienka gamiss  | szpilki gamiss | torebka gamiss


stylizacja zima

Czerwone botki


Ostatnia stylizacja. Czerwień będzie dobrze wyglądać w połączeniu z szarym. Czerwone botki świetnie urozmaicą każdą stylizację. Są bardzo kobiece.

spódnica gamiss | top gamiss  | botki gamissA Wy lubicie nosić kolor czerwony? Czy raczej unikacie kolorów i stawiacie na uniwersalną biel, czerń i szarość? Ja nie boję się kolorów i chętnie je ubieram. Od razu mi jakoś weslej na duszy.

You Might Also Like

3 komentarze