Top miejsca na wakacje |

marca 28, 2017


Och jak ostatnio jest pięknie! Słońce muska nasze twarze swoim blaskiem, wszystko dookoła jest ożywione. Ptaszki śpiewają. Dzień coraz dłuższy. Czego chcieć więcej? A jednak zawsze można więcej. Marzy mi się wyjazd. Wyjazd na kilka dni, bo jak wiecie kocham podróżować i mój apetyt podróżnika rośnie wraz z każdym kolejnym wyjazdem. Być może już niedługo gdzieś pojadę, ale to dopiero na majówkę i zapewne nie będzie to zbyt daleka wyprawa. Dlatego już powoli myślę o wakacyjnym wyjeździe. W wakacje lubię wyjechać tak na tydzień i totalnie się zrelaksować. Mam na swojej liście wiele miejsc, które chciałabym zobaczyć. Dziś pokażę miejsca :dla leniwych", którzy preferują blogi odpoczynek. Ja wolę aktywne zwiedzanie, ale lubię czasami popatrzeć na instagramie czy facebooku na zdjęcia pięknych miejsc. Dziś pokażę Wam kilka z nich. Oprócz tego zaprezentuję Wam kilka cudownych stroi kąpielowych ze strony zaful. Strona ma świetny asortyment,m o czym miałam okazję się przekonać. Ich rzeczy są świetnej jakości, są nietypowe, bardzo oryginalne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dawno nie było na blogu żadnej wishlisty, dlatego dziś będzie wishlista 2w1 - wishlista cudownych miejsc i stroi kąpielowych. Sama bardzo lubię przeglądać wieczorem strony internetowe z ubraniami. Często się nimi inspiruję, dowiaduję się o najnowszych trendach. Najczęściej przeglądam sklepy internetowe na telefonie, bo tak jest mi najwygodniej i najczęściej robię to dosłownie chwilkę przed pójściem spać. Och znów się rozpisałam... zapraszam do obejrzenia moich propozycji, a ja wracam do nauki. Do "zobaczenia" wkrótce!

Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę – Święty Augustyn

strój - tutaj

Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu. ~ Marcel Proust


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki. ~ Martyna Wojciechowska

Droga to coś więcej, niż odcinek do przebycia w taki czy inny sposób. To również stan ducha, umysłu, emocje z tym związane. Dopiero to nadaje drodze sens i życie zarazem. W przeciwnym wypadku byłaby ona tylko martwym dystansem pomiędzy abstrakcyjnymi punktami. ~ Marek Kalmus

strój - tutaj

Podróżować to żyć.
~ H.Ch. Andersen

strój - tutaj

Bo podróżować  nie oznacza tylko fizycznej podróży w  mniej lub bardziej odległe miejsca. Bo podróżować to odkrywać.  Nie tylko nowe miejsca, ale także samego siebie. Odkrywanie swoich cech, swoich możliwości,  wrażliwości. Ciągle poznawanie. To nieustająca podróż w głąb duszy. To podróż inicjacyjna,  którą każdy z nas odbywa świadomie bądź nie.

A Wy gdzie chcelibyscie pojechać?  Lubicie przeglądać sklepy internetowe?

Więcej pięknych stroi kąpielowych znajdziecie TUTAJ

____________________


Już niedługo (nawet bardzo) pojawi się na blogu kolejny modowy wpis z dawką refleksji. Wyczekujcie!

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Cudne miejsca ...aż chcę się wakacji i tego ciepełka
  Tez musze zacząc planować letni dłuższy wypad ... to może i strój wypadałoby kupic nowy ????

  OdpowiedzUsuń
 2. Seszele i Dominikana - ach pojechałabym! :) Stroje świetne.
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz co? Mi się marzy parę krajów... . Wszystkie z nich są na równi, Malediwy, Dominikana, Aruba, Tajlandia i Bali :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super stroje :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń