Jesienna aura |

października 05, 2016

Jesienna aura. Już ją czuć. W sobotę w drodze do mojego nowego miejsca zamieszkania widziałam piękne drzewa, które mieniły się cudownymi barwami jesieni. Było słonecznie. Liście genialnie prezentowały się w promieniach słońca.Było jeszcze na tyle ciepło, że chodziłam w krótkim rękawku i w ulubionej bomberce. A dziś jest zupełnie inaczej. Chłodno, wietrznie, ponuro. Pada deszcz.
Piękna jesień schowała się przede mną. Liczę, że to tylko zabawa i niedługo wróci piękna polska złota jesień. Tego mi teraz potrzeba. Słońca, kolorowych liści, które szeleszczą pod butami. Ale przede wszystkim Słońca, aby nabrać energii na zimę.

Na zdjęciach zobaczycie naszą działkę o jesiennej porze. Lubię patrzeć na jabłonie, które uginają się pod ciężarem cudownie czerwonych jabłek. A jeszcze bardziej lubię je jeść.  
I lubię ubierać ciepłe swetry. Ale nie lubię, kiedy jest zimno. Lubię je kupować, ubierać, ale jak dla mnie cały rok mogłaby być wiosna/lato.

 A Wy jaką jesień lubicie?

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Ja lubie jesień złocistą, zwłaszcza w weekendy :) Wtedy moge usiąść pod kocem wieczorem z kubkiem gorącej czekolady <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny czerwony sweterek, tylko na zimę może być zbyt przewiewny.
  Pozdrawiam // ksiazkiwpiekle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. I love your blog!
  Do you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can follow you right back x

  xoxo, Nastya

  MY BLOG NASTYA DEUTSCH
  INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń